22 июн. 2017 г.

Педагогічний досвід роботи.

     В системі профтехосвіти я працюю з 1988 року, в Осипенківському професійному аграрному ліцеї – з початку його існування, спеціаліст вищої категорії.

     Маючи великий досвід педагогічної роботи, досконало володію ефективними методами навчальної роботи.

     В позаурочні години займаюсь тренувально-виховною роботою.

     Ерудиція та педагогічний такт, захопленість своєю професією, бажання навчити учнів на уроці не тільки механічно виконувати завдання а і мислити,

відчувати, аналізувати допомагають мені в роботі.

     Моя мета полягає в тому,щоб не тільки дати знання, але і навчити дітей здобувати їх самостійно, направляти їх на шлях самовдосконалення.

     На своїх уроках я намагаюсь створити такі ситуації. Які повинні примушувати учнів думати, шукати шляхи рішення тих, чи інших проблем, самостійно виконувати легкоатлетичні вправи, працювати на спортивних снарядах – все це повинно спонукати учнів до активізації розумової діяльності.

     В моїй праці велике місце займає робота по удосконаленню спортивної бази ліцею, придбання спортивного інвентарю та форми, ремонт спортивного залу.

     Свої масові змагання ми проводимо не тільки в спортивному залі ліцею, але й на сільському стадіоні, який арендуємо в агроцеху.

     Наші учні під моїм керівництвом допомагають у вдосконаленні цієї бази.      Також ми кожен рік проводимо товариські зустрічі з баскетболу та волейболу з учнями Осипенківської загальноосвітньої школи на їхній базі з метою профорієнтаційної роботи та підготовки до зональних змагань.

     В ліцеї знаходяться матеріали моєї спортивно- масової роботи. Це Кубок на першість села з міні-футболу, Кубок з футболу на приз ім.. П.Д. Осипенко. Все це – досягнення нашої футбольної команди. Також грамоти за участь у змаганнях серед учнів професійно-технічної освіти області.

     Я багато працюю над собою, над досвідом педагогів новаторів. У вільний час займаюсь бігом на довгі дистанції, загально фізичною підготовкою, загартуванням свого організму по системі П.К. Іванова.

     Я маю військове звання старшого лейтенанта запасу і вже 20 років викладаю предмет захист Вітчизни, також являюсь класним керівником групи. Велику увагу приділяю військово-патріотичному вихованню своїх учнів, що має велике значення особливо зараз. Проводжу відкриті класні години на теми Афганської війни 1979-1989 рр., сьогоднішніх подій на Донбасі, до Дня людей похилого віку та інші.